Kontakt

zapraszamy do współpracy


Kontakt

zapraszamy do współpracy


Activtek Sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6
25-663 Kielce
Tel (+48) (41) 30-70-600
E-mail: biuro@activtek.pl
NIP 657-285-80-98
Regon 260390590
KRS 0000370488

Adres korespondencyjny

Activtek Sp. z o.o.
ul. Olszewskiego 21/G
25-663 Kielce

Activtek Medica Sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6
25-663 Kielce
Tel (+48) 730-111-100
E-mail: dominik.pierzak@activtek.pl
NIP 959-198-22-40
Regon 366246884
KRS 0000656981

Adres korespondencyjny

Activtek Medica Sp. z o.o.
ul. Olszewskiego 21/G
25-663 Kielce

Activtek Sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6
25-663 Kielce
Tel (+48) (41) 30-70-600
E-mail: biuro@activtek.pl
NIP 657-285-80-98
Regon 260390590
KRS 0000370488

Adres korespondencyjny

Activtek Sp. z o.o.
ul. Olszewskiego 21/G
25-663 Kielce

Biuro Zarządu ActivTek Sp. z o.o.

Marcin Malicki
kom: 661-301-600
E-mail: marcin.malicki@activtek.pl

Tomasz Wiercioch
kom: 604-535-094
E-mail: tomasz@activtek.pl

Activtek Medica

Prezes Zarządu Dominik Pierzak
kom: 730-111-100
E-mail: dominik.pierzak@activtek.pl
Dyrektor Handlowy Wiesław Iwan
kom: 600-635-165
E-mail: wieslaw.iwan@activtek.pl

Centrala

Magdalena Bilska
kom: 530-736-646
E-mail: magdalena.bilska@activtek.pl

Biuro Regionalne Trójmiasto

Dagmara Bartnik
kom: 799-717-000
E-mail: dagmara.bartnik@activtek.pl

Biuro Regionalne Wrocław

Marcin Chłopek
kom: 530-735-836
E-mail: marcin.chlopek@activtek.pl

Biuro Zarządu

Marcin Malicki
kom: 661-301-600
E-mail: marcin.malicki@activtek.pl

Tomasz Wiercioch
kom: 604-535-094
E-mail: tomasz@activtek.pl

Centrala

Magdalena Bilska
kom: 530-736-646
E-mail: magdalena.bilska@activtek.pl

Biuro Regionalne Wrocław

Marcin Chłopek
kom: 530-735-836
E-mail: marcin.chlopek@activtek.pl

Biuro Regionalne Trójmiasto

Dagmara Bartnik
kom: 799-717-000
E-mail: dagmara.bartnik@activtek.pl

Activtek Medica Sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6
25-663 Kielce
Tel (+48) 730-111-100
E-mail: dominik.pierzak@activtek.pl
NIP 959-198-22-40
Regon 366246884
KRS 0000656981

Adres korespondencyjny

Activtek Medica Sp. z o.o.
ul. Olszewskiego 21/G
25-663 Kielce

Prezes Zarządu Polska

Dominik Pierzak
kom: 730-111-100
E-mail: dominik.pierzak@activtek.pl

Dyrektor handlowy Acivtek Medica

Wiesław Iwan
kom: 600-635-165
E-mail: wieslaw.iwan@activtek.pl

Napisz do nas