Kontakt

zapraszamy do współpracy


Activtek Sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6
25-663 Kielce
skr. 26
Tel/Fax (+48) (41) 30-70-600
E-mail: biuro@activtek.pl
marketing@activtek.pl

NIP 657-285-80-98
Regon 260390590
KRS 0000370488


Centrala

Województwo małopolskie i mazowieckie

Magdalena Bilska
kom: 530-736-646
E-mail: magdalena.bilska@activtek.pl


Województwo świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, podlaskie

Grzegorz Siwiec
kom: 799-717-000
E-mail: grzegorz.siwiec@activtek.pl


Województwo łódzkie

Ewelina Grochowska
kom: 507-385-899
E-mail: ewelina.grochowska@activtek.pl


Biuro Regionalne Wrocław

Marcin Chłopek
kom: 530-735-836
E-mail: marcin.chlopek@activtek.pl


Biuro Regionalne Trójmiasto

Marcin Gwizdała
kom: 535-100-684
E-mail: marcin.gwizdala@arpatec.pl

Marcin Laszok
kom: 791-700-665
E-mail: marcin.laszok@arpatec.pl

Biuro
E-mail: biuro@arpatec.pl


Dział Medyczny Polska

Dominik Pierzak
kom: 730-111-100
E-mail: dominik.pierzak@activtek.pl



Biuro Zarządu

Marcin Malicki
kom: 661-301-600
E-mail: marcin.malicki@activtek.pl

Tomasz Wiercioch
kom: 604-535-094
E-mail: tomasz@activtek.pl