Kontakt

zapraszamy do współpracy


Activtek Sp. z o.o.

ul.Olszewskiego 6
25-663 Kielce
skr. 26
Tel/Fax (+48) (41) 30-70-600
E-mail: biuro@activtek.pl
marketing@activtek.pl

NIP 657-285-80-98
Regon 260390590
KRS 0000370488


Centrala

Województwo małopolskie, mazowieckie i świętokrzyskie

Magdalena Bilska
kom: 530-736-646
E-mail: magdalena.bilska@activtek.pl


Województwo lubelskie i podkarpackie

Grzegorz Siwiec
kom: 799-717-000
E-mail: grzegorz.siwiec@activtek.pl


Biuro Regionalne Wrocław

Marcin Chłopek
kom: 530-735-836
E-mail: marcin.chlopek@activtek.pl


Biuro Regionalne Trójmiasto

Rafał Huszczo
kom: 603-942-105
E-mail: rafal.huszczo@activtek.pl


Region Północny

Tomasz Wiercioch
kom: 604-535-094
E-mail: tomasz@activtek.pl


Dział Medyczny Polska

Dominik Pierzak
kom: 730-111-100
E-mail: dominik.pierzak@activtek.pl



Biuro Zarządu

Marcin Malicki
kom: 661-301-600
E-mail: marcin.malicki@activtek.pl

Tomasz Wiercioch
kom: 604-535-094
E-mail: tomasz@activtek.pl



Dział Marketingu

Sylwia Kuczera
kom: 507 385 899
E-mail: marketing@activtek.pl